Dlaczego my

Dlaczego my?

Jako firma rodzinna już od 2 pokoleń tworzymy kuchnie na wymiar. Wierzymy, że każdy osoba i każda przestrzeń jest zupełnie inna, więc i każdy projekt musi być jedyny w swoim rodzaju – bez sięgania po gotowe rozwiązania i bez chodzenia na kompromisy. Już 4500 naszych klientów zyskało swoje wymarzone kuchnie. Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Stworzymy kuchnię skrojoną na miarę Twoich potrzeb

Gotowe projekty nie są w stanie w pełni Cię usatysfakcjonować. U nas zamiast uniwersalnych rozwiązań dostaniesz kuchnię stworzoną specjalnie dla Ciebie. Dokładnie zmierzymy przestrzeń i ustalimy Twoje potrzeby. W projekcie uwzględnimy wszystko to, czego nie są w stanie dać Ci gotowe zabudowy z marketów – wentylację pomieszczenia, występy, wnęki i Twoje preferencje. Nie musisz godzić się na niedogodności i iść na ustępstwa – zadbamy, by finalny efekt spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.

Będziemy z Tobą od początku do końca

Zajmiemy się całym procesem tworzenia Twojej idealnej kuchni – od pomiaru pomieszczenia, przez projekt i plan funkcjonalny, aż po produkcję mebli, dostawę i montaż. Samodzielnie zadbamy o dobór materiałów i przygotujemy zabudowę w naszym zakładzie, wykorzystując nowoczesne maszyny stolarskie. Przydzielimy konkretną osobę do obsługi Twojego zamówienia, która będzie czuwać nad realizacją. Oznacza to, że w razie wątpliwości na jakimkolwiek etapie możesz liczyć na fachową pomoc. Zapomnij o szukaniu dodatkowych wykonawców – wszystkim zajmiemy się my.

Ubierzemy Twoje potrzeby w konkrety

Ty powiesz nam, czego oczekujesz od swojej kuchni, a my wcielimy to w życie. Nie musisz mieć gotowego zamysłu, znać się na projektowaniu i kwestiach technicznych – doradzimy Ci, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku. Wykonamy projekt, biorąc pod uwagę maksymalną funkcjonalność i dostępne możliwości technologiczne, ale przede wszystkim – dostosowując finalny efekt do Twoich oczekiwań.

Pokażemy Ci Twoją kuchnię jeszcze przed rozpoczęciem prac

Nie musisz wysilać wyobraźni, a tym bardziej wierzyć nam na słowo. Oprócz projektu technicznego przygotujemy profesjonalną wizualizację 3D. Tym samym zobaczysz końcowy rezultat jeszcze zanim zaczniemy realizować projekt, a w razie potrzeby zgłosisz ewentualne poprawki. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że ostateczny efekt w pełni Cię zadowoli.

Przygotujemy Twoją kuchnię na czas

Opóźnienia w realizacji zamówień nie należą do rzadkości w branży, ale my nie chcemy wpasowywać się w ten schemat. Na wstępie dokładnie określimy warunki współpracy, a przede wszystkim czas realizacji. Terminowo dostarczymy zamówione meble pod wskazany adres i zadbamy o sprawny montaż.

Przygotujemy darmową wycenę

Zastanawiasz się, czy realizacja Twojej wymarzonej kuchni mieści się w przewidzianym budżecie? Sprawdzisz to w prosty sposób, bez wychodzenia z domu, bez poświęcania dużej ilości czasu i bez zobowiązań. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie.

Zamów bezpłatną wycenę online