Szafy na wymiar – Elbląg

Szukasz idealnej szafy, która wpasuje się we wszystkie Twoje potrzeby, pozwoli Ci w pełni wykorzystać przestrzeń i jeszcze będzie odpowiadać Twoim preferencjom estetycznym? Nie znajdziesz gotowego produktu, który spełni te oczekiwania, ale możesz wybrać alternatywę – szafy na zamówienie.

Zakup meblu z marketów zawsze odbywa się kosztem Twojej wygody, funkcjonalności i satysfakcji. Cena jest więc naprawdę wysoka i nie warto jej płacić. W naszej firmie kierujemy się prostą filozofią – chcemy tworzyć szafy na wymiar, które nie wymagają od Ciebie chodzenia na kompromisy i do których Ty w żaden sposób nie musisz się dopasować – to one są tworzone wprost pod Ciebie!

Obojętnie, jak wiele skosów ma Twój dom czy mieszkanie i jak dużą przestrzenią dysponujesz – przy projektowaniu mebla od zera możesz dopasować każdy drążek, szufladę, wysokość półki i każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wykorzystasz przestrzeń co do centymetra i otrzymasz produkt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania. Projekt sporządzisz pod okiem doświadczonego stolarza, który w razie potrzeby ubierze Twoje oczekiwania w konkrety, wykryje wszystkie niedociągnięcia i zaproponuje lepszą alternatywę.

Wykonaliśmy szafy wnękowe dla ponad 4.500 klientów. Skontaktuj się z nami i otrzymaj mebel skrojony wprost pod Ciebie!

szafa na wymiar Gdańsk

Szafy Elbląg – bezpłatna wycena

Zastanawiasz się, ile kosztuje projekt Twojej wymarzonej szafy? Możesz to łatwo sprawdzić i to bez żadnych zobowiązań.
Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie, a my przygotujemy darmową wycenę.

Projektowanie szafy krok po kroku

Pomiar

Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą wymiarowanie bezpłatnie i w dogodnym dla Ciebie terminie. Wszystko po to, by dopasować szafę ściśle do specyfiki pomieszczenia i wykorzystać każdy centymetr przestrzeni.

Projekt i wizualizacja

W oparciu o wykonane pomiary i Twoje potrzeby przygotujemy projekt dostosowany do Twoich oczekiwań, a także profesjonalną wizualizację 3D. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem prac będziesz mieć pewność, że ostateczny efekt jest zgodny z Twoją wizją, a w razie potrzeby – od razu zgłosisz poprawki.

Produkcja

Szafy na zamówienie tworzymy w naszym zakładzie produkcyjnym. Sami odpowiadamy za selekcję materiałów i czuwamy nad przebiegiem prac. Dzięki temu mamy pewność, że zamówione przez Ciebie meble spełniają wszystkie wymagania.

Dostawa i montaż

Dostarczamy szafy terminowo i dbamy o ich sprawny montaż. Wszystkim zajmują się nasi pracownicy, dlatego Ty niczym nie musisz się przejmować. Pozostaje Ci już tylko czekać na finalny efekt i cieszyć się swoją idealną szafą!

Zrealizujemy dla Ciebie projekt idealnej szafy

Szukasz firmy, która wykonuje szafy na wymiar, w tym szafy przesuwne i szafy otwierane, na terenie miasta Elbląg? A może mieszkasz w pobliżu Elbląga – np. Malbork, Kwidzyn, Sztum czy Pasłęk? Skontaktuj się z nami, a my wszystkim się zajmiemy – od projektu, przez produkcję w naszym zakładzie, aż po dostawę i montaż. Na każdym etapie realizacji szafy przesuwnej na wymiar będziemy czuwać nad jakością i wykonaniem zgodnym z Twoimi wymaganiami.

Od idealnej szafy dzieli Cię zaledwie kilka kroków. Już teraz wykonaj pierwszy z nich i poproś o darmową wycenę.

Zamów bezpłatną wycenę online