Szafy na wymiar – Gdańsk

Czy wiesz, jak stworzyć idealną przestrzeń do przechowywania ubrań, przedmiotów codziennego użytku i akcesoriów? Na pewno nie sięgając po gotowe szafy przesuwne czy szafy otwierane dostępne w marketach. Zamiast tego możesz zdecydować się na zamówienie szafy na wymiar i zyskać pewność, że nawet najmniejszy szczegół, będzie współgrał z przestrzenią, estetyką wnętrza i Twoimi preferencjami.

Z nami nie musisz iść na kompromisy. Szafy do zabudowy zawsze projektujemy od podstaw. Niezależnie od wymiarów pomieszczenia, liczby skosów, układu ścian i Twoich preferencji, stworzymy mebel na miarę Twoich potrzeb. Zaufało nam już ponad 4.500 klientów. Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Tu nic nie jest przypadkowe – decydując się na szafy na zamówienie, masz wpływ na rozmieszczenie każdej półki, każdego drążka i wybór każdego dodatku. Ubierzemy Twoje potrzeby w konkrety, w oparciu o swoje doświadczenie wskazując Ci najbardziej optymalne rozwiązania. Będziemy czuwać nad wszystkimi etapami produkcji Twojej szafy wnękowej – od projektu i wizualizacji, przez wyrób elementów w naszym zakładzie produkcyjnym, aż po dostawę i montaż.

Nie czekaj i już teraz zamów szafę dopasowaną wprost do Ciebie!

szafa na wymiar Gdańsk

Szafy Gdańsk – bezpłatna wycena

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wykonanie Twojej wymarzonej szafy na wymiar? Sprawdź to bez żadnych zobowiązań.
Wypełnij formularz i otrzymaj  darmową wycenę.

Projektowanie szafy krok po kroku

Pomiar

Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą wymiarowanie bezpłatnie i w dogodnym dla Ciebie terminie. Wszystko po to, by dopasować szafę ściśle do specyfiki pomieszczenia i wykorzystać każdy centymetr przestrzeni.

Projekt i wizualizacja

W oparciu o wykonane pomiary i Twoje potrzeby przygotujemy projekt dostosowany do Twoich oczekiwań, a także profesjonalną wizualizację 3D. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem prac będziesz mieć pewność, że ostateczny efekt jest zgodny z Twoją wizją, a w razie potrzeby – od razu zgłosisz poprawki.

Produkcja

Szafy na zamówienie tworzymy w naszym zakładzie produkcyjnym. Sami odpowiadamy za selekcję materiałów i czuwamy nad przebiegiem prac. Dzięki temu mamy pewność, że zamówione przez Ciebie meble spełniają wszystkie wymagania.

Dostawa i montaż

Dostarczamy szafy terminowo i dbamy o ich sprawny montaż. Wszystkim zajmują się nasi pracownicy, dlatego Ty niczym nie musisz się przejmować. Pozostaje Ci już tylko czekać na finalny efekt i cieszyć się swoją idealną szafą!

Zrealizujemy dla Ciebie projekt idealnej szafy

Wykonujemy szafy przesuwne na wymiar na terenie miasta Gdańsk. Niezależnie od metrażu, specyfiki pomieszczenia i Twoich preferencji estetycznych zadbamy, by mebel spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Powierz nam wykonanie swojej szafy, a resztą zajmiemy się my!

Skontaktuj się z nami i pozwól nam ubrać Twoje marzenia w rzeczywistość!

Zamów bezpłatną wycenę online