Szafy na wymiar – Rumia

Szukasz szafy idealnej? Takiej, która będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom, preferencjom estetycznym i pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać przestrzeń? Nie znajdziesz jej w sklepach meblowych, ale to nie znaczy, że pozostanie tylko marzeniem. Możesz je urzeczywistnić, sięgając po szafy na wymiar.

Gotowe szafy do zabudowy nigdy nie spełnią wszystkich Twoich potrzeb. Projektowane są dla dużej grupy odbiorców, a to znaczy, że w pełni nie zadowolą nikogo. Wybierając tego rodzaju szafy wnękowe, ponosisz ogromny koszt – cierpi funkcjonalność pomieszczenia, Twoja wygoda i satysfakcja z wnętrz, w których na co dzień przebywasz.

W naszej firmie nie godzimy się na półśrodki. Chcemy tworzyć meble, które nie wymagają od Ciebie pójścia na kompromisy. Nasze szafy przesuwne na wymiar pozwolą Ci zagospodarować każdy centymetr przestrzeni, niezależnie od tego, jak wymagające jest pomieszczenie, ile ma skosów i jak nietypowy układ. To Ty zadecydujesz, ile będzie mieć półek, drążków i szuflad oraz jaki będzie wygląd szafy wnękowej. Mając wpływ na każdy szczegół i nie pozostawiając niczego przypadkowi, możesz mieć gwarancję, że otrzymasz dokładnie taki mebel, jakiego potrzebujesz.

To naprawdę proste. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona 4.500 klientów, którzy już otrzymali swoje idealne meble.

szafa na wymiar Gdańsk

Szafy Rumia – bezpłatna wycena

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje Twoje wymarzona szafa? Sprawdzisz to za pomocą zaledwie kilku kliknięć i całkowicie bez zobowiązań.
Wypełnij formularz na naszej stronie, a my przyślemy Ci darmową wycenę.

Projektowanie szafy krok po kroku

Pomiar

Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą wymiarowanie bezpłatnie i w dogodnym dla Ciebie terminie. Wszystko po to, by dopasować szafę ściśle do specyfiki pomieszczenia i wykorzystać każdy centymetr przestrzeni.

Projekt i wizualizacja

W oparciu o wykonane pomiary i Twoje potrzeby przygotujemy projekt dostosowany do Twoich oczekiwań, a także profesjonalną wizualizację 3D. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem prac będziesz mieć pewność, że ostateczny efekt jest zgodny z Twoją wizją, a w razie potrzeby – od razu zgłosisz poprawki.

Produkcja

Szafy na zamówienie tworzymy w naszym zakładzie produkcyjnym. Sami odpowiadamy za selekcję materiałów i czuwamy nad przebiegiem prac. Dzięki temu mamy pewność, że zamówione przez Ciebie meble spełniają wszystkie wymagania.

Dostawa i montaż

Dostarczamy szafy terminowo i dbamy o ich sprawny montaż. Wszystkim zajmują się nasi pracownicy, dlatego Ty niczym nie musisz się przejmować. Pozostaje Ci już tylko czekać na finalny efekt i cieszyć się swoją idealną szafą!

Zrealizujemy dla Ciebie projekt idealnej szafy

Projektujemy i montujemy szafy wnękowe, szafy przesuwne i szafy otwierane także na terenie miasta Rumia. Dbamy o realizację na każdym etapie – projektując mebel na miarę Twoich potrzeb, produkując elementy szafy w naszym zakładzie, a potem dostarczając je i montując pod wskazanym adresem.

Od idealnej szafy dzieli Cię zaledwie kilka kroków. Już teraz wykonaj pierwszy z nich i poproś o darmową wycenę.

Zamów bezpłatną wycenę online